Dane kotaktowe

  • Tomasz Warawko - właściciel
  • Telefon: 603 19 13 48
  • E-mail: warawko@poczta.fm
  • Adres: 58-573 piechowice
  • ul. Pakoszowska 1

O Naszej Firmie

Firma „Geco-Walls” niespodziewanie weszła na rynek odnotowując znaczące sukcesy w tak nietypowej branży jaką jest projektowanie i budowa ścian wspinaczkowych. Nasz pierwszy sukces jakim była ściana na wrocławskim „Eigerze” odbił się szerokim echem w środowisku wspinaczkowym, co nieuchronnie pociągnęło dalsze projekty.

W dniu dzisiejszym mamy już za sobą realizacje w wielu częściach Polski, oraz bogatą kolekcję zadowolonych klientów. Szybkość i jakość oferowanych prac pozwala na realizacje projektów w rekordowym czasie.

Nasza marka „Geco-Walls” staje się cenioną i rozpoznawaną jako sprawny i dynamicznie rozwijający się producent ścian oraz chwytów wspinaczkowych, budujący według najnowszych technologii i najwyższych standardów jakościowych i bezpieczeństwa. Wykwalifikowany zespół jest dobrany tak aby sprostać rozwojowi firmy i oczekiwaniom klientów.

Sekretem idealnego wykonania ścian jest ekipa zawodowych stolarzy dla których drewno jest materiałem artystycznym, oraz spawaczy dla których nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje nie stanowią problemów. Do tego dochodzi wieloletnie doświadczenie wspinaczkowe i mamy wybuchową mieszankę profesjonalizmu!!

Budowa ścian wspinaczkowych nie jest dla Nas tylko pracą, to także sposób na życie które dzięki wspinaniu możemy doprowadzać do perfekcji. Podróżując po najpiękniejszych rejonach wspinaczkowych europy czerpiemy inspiracje na nowe projekty oraz chwyty wspinaczkowe i śmiało wdrażamy je w życie.

Założeniem i celem naszej firmy stało się aby nasz marka była jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku zarówno polskim jaki i europy a w przyszłości światowym do czego sumiennie dążymy.

Efekty naszych prac oceńcie Państwo sami!! Zapraszamy do strony Realizacje.